Materiály

PREHĽAD POUŽÍVANÝCH MATERIÁLOV PRI VÝROBE OCEĽOVEJ KONŠTRUKCIE A MONTÁŽI HÁL

Ocelová konstrukce

Oceľ

Pre svoju pevnosť je oceľ vhodná ak pre menšie, tak i veľkorozpočtové stavby, napr. sklady či obchodné centrá. Oceľ je najpoužívanejší a najvšestrannejší stavebný materiál vôbec. Presadzuje sa stále viac vďaka svojej všestrannosti, nevyčerpateľnosti a recyklovateľnosti.

Zobraziť viac informácií

Sendvičové panely

Sendvičové panely

Sendvičové panely pre opláštenie montovaných hál sú ideálnym materiálom pre izoláciu všetkých typov priemyselných, skladových a športových hál a administratívnych centier. Sendvičové panely sú prepracovaný a moderný stavebný prvok, ktorý prešiel rozsiahlym vývojom a výskumom.

Zobraziť viac informácií

Okna a dveře pro haly

Okná a dvere

Okná a dvere sú neodmysliteľná časť montovanej haly. Presvetlenie hál plastovými či hliníkovými oknami a dverami znižuje náklady na osvetlenie, poskytuje dostatok denného svetla a zaisťuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu v hale. Okná a dvere sú dôležitým estetickým prvkom haly.

Zobraziť viac informácií

Sekční vrata pro haly

Sekčné vráta

Sekční vrata jsou tvořena plnými zateplenými lamelami, které se skládají z ocelových plechů opatřených polyesterovým nástřikem a ochranným nátěrem, který chrání ocel před korozí. Vhodně zvolená barevná kombinace vrat může ještě více umocnit estetický dojem montované haly.

Zobraziť viac informácií

Světlíky pro haly

Světlíky

Na presvetlenie priemyselných, skladovacích, predajných či športových hál, autosalónov a autoservisov sú veľmi vhodné strešné hrebeňové svetlíky. Svetlíky zaisťujú dostatok denného svetla a úsporu energie na osvetlenie vnútorného priestoru montovanej haly.

Zobrazit více informací