Úvodná stránka - Montované haly

Montované haly

Priemyselné
a výrobné haly

Priemyselné a výrobné haly sú navrhované ako veľkopriestorové stavby s dôrazom na maximálne využitie vnútorného priestranstva. Oceľová konštrukcia týchto hál je navrhnutá funkčne, ekonomicky a podľa potrieb investora. Opláštenie hál je pre dostatočnú tepelnú izoláciu riešené sendvičovými panelmi.

Viac informácií

Poľnohospodárske
a skladové haly

Poľnohospodárske a skladové haly sú projektované v súlade s maximálnym využitím vnútorného priestoru a úsporou investičných a prevádzkových nákladov. V závislosti na komodite sú haly buď nezateplené, alebo zateplené sendvičovými panelmi. Tieto haly môžu slúžiť aj pre ustajnenie dobytka či ako žrebčíny.

Viac informácií

Administratívne
haly a predajne

Administratívne haly a predajne sú často riešené ako dominantné jedno či dvojposchodové stavby s výraznými estetickými prvkami. Zaujmú nielen farebným riešením, ale i veľkými presklenými plochami či výraznými vstupnými dverami. Tieto prvky pôsobia veľmi elegantne, moderne a reprezentatívne.

Viac informácií

Autosalóny,
autoservisy a STK

Autosalóny a autoservisy patria medzi skvosty oceľových hál. Vynikajú tvorivým architektonickým stvárnením. Sú atraktívne, bohato presklené a ľahko pútajú pozornosť okolia. Autoservisy a STK sa vyznačujú funkčnosťou, množstvom brán, administratívnym zázemím i kreatívnym farebným riešením.

Viac informácií

Športové haly
a telocvične

Montované športové haly či telocvične sú funkčné, atraktívne a ekonomicky výhodné. Podľa veľkosti a využitia možno zvoliť z rámovej či oblúkovej oceľovej konštrukcie. Haly sú projektované ako zateplené. Môžu slúžiť ako multifunkčné tenisové kurty, bazény, štadióny a ďalšie športové zariadenia.

Viac informácií

Chladiarenské
a mraziarenské haly

Tieto haly sú vhodné pre potravinárstvo a skladovanie komodít náchylných na vznik plesní. ULO komory poskytujú optimálny pomer kyslíka a oxidu uhličitého pre dlhodobú trvanlivosť potravín. Chladiarenské a mraziarenské haly spĺňajú prísne európske hygienické normy a smernice.

Viac informácií

top