Úvodná stránka>O spoločnosti>Ocenenie našej práce

Ocenenie našej práce

Stavba roku 2012 Zlínskeho kraja - Čestné uznanie

V roku 2012 sa MONT-KOVO prihlásilo do prestížnej súťaže Stavba roku 2012 Zlínskeho kraja a získali sme Čestné uznanie v kategórii Stavby mimo Zlínsky kraj realizované spoločnosťou zo Zlínskeho kraja za realizáciu novostavby montovanej haly Pilart v Blansku. XI. ročník súťaže Stavba roku 2012 organizovala Krajská stavebná spoločnosť pri Zväze podnikateľov v stavebníctve v ČR; Česká komora autorizovaných inžinierov a technikov činných vo výstavbe; Česká komora architektov pod záštitou župana Zlínskeho kraja. Ocenenie bolo udelené zaujímavým stavbám s dôrazom na kvalitu prevedenia, funkčnosť, dizajn a citlivosť zásahu do architektonického rázu okolia.

Hodnotilo sa a vyberalo medzi 51 prihlásenými stavbami v kategóriách obytných domov, priemyselných stavieb, dopravných stavieb a projektov miest a obcí.

Montovaná hala Pilart

Oceľová hala Pilart je ukážkou architektonicky zaujímavej a do detailu prepracovanej stavby, ktorá svojim prevedením strechy má poukázať na zameranie podnikania spoločnosti Pilart - a to sú pílové pásy. Hala vyniká nadčasovosťou, farebnou harmóniou i precíznym zakomponovaním klampiarskych prvkov. Dispozične je táto hala rozdelená na dve časti - prednú dvojposchodovú administratívnu budovu a zadnú skladovaciu a predajnú halu. Predná administratívna hala je opláštená panelmi v kombinácii bielych a čiernych farieb. Oproti tomu zadná výrobná hala je opláštená vo farbe tmavostriebornej a farebne tak kontrastuje s prednou časťou haly. Červené logo veľmi dobre vyniká na opláštení haly.

Ocenění naší práce

 
Stavba roku 2012Stavba roku 2012
Montovaná hala Pilart BlanskoMontovaná hala Pilart Blansko
Prodejní a administrativní hala PilartProdejní a administrativní hala Pilart